סיליקון לחזה

סוגי שתלי סיליקון לחזה

ניתוחי הרמת והגדלת חזה נמנים על הפופולאריים ביותר בענף הכירורגיה הפלסטית, ובהם נעזרים בשתלי סיליקון על מנת להגיע לתוצאות הרצויות למטופלת והאופטימאליות מבחינה אסתטית. שתלים אלו עשויים מסיליקון, חומר עמיד וגמיש המסוגל לתת לשד מראה ומרקם טבעי, לצד רמה בטיחותית גבוהה. יחד עם זאת, כאשר מדברים על סיליקון לחזה הכוונה היא למעשה למספר סוגי שתלים, הנבדלים זה מזה בעיקר בסוג המעטפת שלהם, בצורה ובמרקם. בנוסף, ראוי לציין כי עדיין נעשה שימוש בשתלים בעלי מעטפת העשויה מסיליקון עם מילוי של מי מלח.

לפני שנתאר כמה סוגי שתלי סיליקון לחזה נסביר כי הבחירה בסוג השתל תלויה במספר משתנים. בעיקר תלויה הבחירה במבנה הגוף של האישה, במבנה החזה שלה וברצונותיה מהניתוח, וכן בגורמים נוספים שאותם יסביר ד"ר תמיר גיל בפגישה.

סוגים שונים של שתלי סיליקון

כאמור, יש מספר סוגים של שתלי סיליקון לחזה המסווגים לקבוצות שונות. ראשית, ישנו ההבדל הקשור בצורה כאשר השתל יכול להיות בצורת חצי כדור או בצורת טיפה. שתל בצורה של חצי כדור (שתל עגול) מעניק לחלק העליון של השד מראה מלא, אולם כזה שלא תמיד נראה טבעי. לעומת זאת, שתלים בצורת טיפה המכונים גם שתלים אנטומיים עקב חיקוי טוב של מראה החזה הטבעי, נותנים נפח בעיקר לחלק התחתון של השד.

ואולם, גם בתוך שתי הקבוצות האלו קיימים הבדלים. לדוגמא, השתלים העגולים יכולים להיות מסוג פרופיל גבוה שאותו תיארנו לעיל, אך גם בעלי פרופיל נמוך שפחות מבליט את החלק העליון ולכן התוצאה היא יותר טבעית. מאידך, השתלים האנטומיים מתחלקים לדרגות שונות של אורך על מנת ליצור התאמה נכונה של מראה טבעי המתאים לגוף האישה.

הבדלים נוספים בשתלי סיליקון

מעטפת שתלי הסיליקון, העשויה בעצמה מסיליקון או מחומר פלסטי, יכולה להיות חלקה או מחוספסת. שתלים חלקים יכולים לתת מענה טוב בניתוחי הגדלת חזה המבוצעים מתחת לשריר. מאידך, שתלים מחוספסים מקטינים את שכיחות בעיית הקופסית, השכבה הנוקשה שהולכת ונוצרת עם הזמן סביב השתל.

מלבד זאת, קיימים בימינו פיתוחים חדשים של שתלים המרחיבים את מרווח התמרון והבחירה, ומציעים יתרונות למטופלת. לדוגמא, קיימים שתלים שהם בעיקרון עגולים, אך לאחר ההשתלה בגוף הם מקבלים מבנה אגסי ולכן הם מכונים שתלים ארגונומיים. כמו כן קיימים שתלים מחוספסים אשר רמת החספוס שלהם יותר עדינה, דבר המקטין עוד יותר את הסיכוי להתפתחות של קופסית. בנוסף, קיימים שתלים קלי משקל המקטינים באופן משמעותי את ההכבדה על החזה והגב וכן תהליכים של צניחת השדיים, וישנן דוגמאות נוספות. בכל מקרה, הבחירה בשתל תיעשה כאמור בהיוועצות עם ד"ר תמיר גיל.

ד"ר גיל מלווה את המטופלות לכל אורך הדרך באופן קרוב ואישי, החל מהפגישה הראשונה וההסברים, ועד למהלך ההחלמה ומעקב אחר התוצאות. לקבלת פרטים נוספים על סוגי שתלי סיליקון לחזה, ולקביעת פגישה עם ד"ר גיל, הנכן מוזמנות לפנות לטלפון 050-7778506.

לייעוץ ותיאום פגישה צור קשר ונשוב אליך בהקדם

יצירת קשר

השאירו פרטים ונשוב אליכם בהקדם