בוטוקס לפנים

סימני הזמן והגיל מתחילים להיות ניכרים על עור הפנים? רוצים להחזיר את המראה הצעיר, החיוני והרענן אבל ממש לא רוצים לעבור ניתוח? יש לעולם האסתטיקה לא מעט פתרונות להציע לכם, אבל חשוב לדעת שהפתרונות הללו לא מסתכמים בטיפול בוטוקס לפנים ושגם אין דבר כזה מילוי בוטוקס בפנים. אז מה זה בדיוק בוטוקס ואיך כן מבצעים עיצוב של הפנים ומילוי נפחים בפנים? על כך תוכלו לקרוא בשורות הבאות.

 

טיפולי אסתטיקה לא ניתוחיים – שתי אבני יסוד

עולם טיפולי האסתטיקה לפנים, שלא באמצעות ניתוח, מושתת על שתי אבני יסוד מרכזיות: בוטוקס וחומרי מילוי ולחלוטין לא מדובר באותם חומרים. טיפולים המבוססים על בוטוקס לפנים הם טיפולים המיועדים להחליק קמטי הבעה בשליש העליון של אזור הפנים ובצוואר. הבוטוקס מכיל רעלן שתפקידו הוא לשתק את שרירי ההבעה ועל ידי כך להרפות את ההתכווצות שלהם, למנוע מהם להתכווץ שוב ולמעשה להחליק את הקמטים שהם יוצרים בהתכווצותם. בזאת למעשה מסתכם תפקידו של הבוטוקס, שלא משמש בשום צורה ודרך למילוי נפחים. לצורך מילוי נפחים ועיצוב הפנים נעשה שימוש בחומרי מילוי ייעודיים ובראשם חומצה היאלרונית, כך שאם מישהו מציע לכם שירות מילוי בוטוקס בפנים, כדאי לחשוב פעמיים אם אתם רוצים לטפל אצלו. הדמיון בין שתי אבני היסוד הללו ממוקד בכך ששניהם מהווים תחליף להליך ניתוחי ושניהם מבוצעים באמצעות הזרקות קטנות לשכבות העליונות של העור.

 

האם הבוטוקס באמת ניתן ליישום רק בשליש העליון של הפנים?

התשובה היא כן, אם כי זה לא בלתי אפשרי למצוא מקומות מסוימים שמשתמשים בבוטוקס גם באזורים נוספים בפנים. אם אתם שואלים את עצמכם מדוע, אז התשובה היא מאוד פשוטה: כפי שאמרנו קודם לכן, הבוטוקס הוא חומר שמיועד לשתק את שרירי ההבעה והדבר האחרון שאתם רוצים הוא שהשרירים השטחיים באזור הפה שלכם יהיו משותקים, מה שיגרום לעיוות הדיבור שלכם, לקושי באכילה ולבעיות בכל יתר תפקודי הפה. ישנו יישום מאוד ספציפי בטיפולים של בוטוקס לפנים, המיועד להעלמת קמטי עישון בשפתיים, אם כי לביצועו נדרשת רמה מקצועית גבוהה מאוד והקפדה יתרה על מנת למנוע מצב של אובדן תחושה חלקי באזור השפתיים.

 

לכמה זמן מחזיקים מעמד טיפולי בוטוקס?

את האופציה של מילוי בוטוקס בפנים הורדנו מן השולחן, אבל ישנם עוד הרבה טיפולי אסתטיקה בפנים על בסיס בוטוקס ואלו מחזיקים מעמד למשך שלושה עד שישה חודשים מיום הטיפול. כמו כן, זה המקום להבהיר כי התוצאות של טיפולי בוטוקס לפנים אינן ניכרות כלל במהלך הטיפול וגם לא מייד לאחריו. בתוצאות תוכלו להבחין אך ורק כעבור מספר ימים ומאותו הרגע יש לכם מספר חודשים ליהנות מהתוצאות עד לטיפול הבא.

הקליניקה של ד"ר תמיר גיל, מומחה לכירורגיה פלסטית, מציעה לכם את כל סוגי טיפולי האסתטיקה לפנים באמצעות הזרקות וללא ניתוח כמו גם את כל סוגי טיפולי הכירורגיה הפלסטית לאזור הפנים, הצוואר ואזורי גוף נוספים. בכל טיפול אסתטיקה לפנים בקליניקה של ד"ר תמיר גיל תוכלו להיות בטוחים שאתם מקבלים טיפול בסטנדרטים הגבוהים ביותר וברמה מקצועית יוצאת דופן ביחס לכל מכון יופי אחר. רוצים לשמוע עוד? צרו קשר עוד היום בטלפון 050-7778506.

לייעוץ ותיאום פגישה צור קשר ונשוב אליך בהקדם

יצירת קשר

השאירו פרטים ונשוב אליכם בהקדם