בוטוקס במצח

קמטים באזור הפנים מופיעים אצלנו בהיקפים שונים ובגילאים שונים, בכפוף בעיקר לגנטיקה שלנו ולא פחות מכך גם לאורח החיים שלנו. קמטים במצח הם קמטי הבעה, שנוצרים בעקבות התכווצות של השרירים באזורי ההבעה, בהתאם להבעות המתרחשות בפנינו עשרות רבות של פעמים ביום, כל יום, כל החיים. בגיל מסוים, ההשפעה מתחילה להיות ניכרת, אצל כל אחד ברמה אחרת ובמקרה כזה הדרך הטובה ביותר להעלים את הקמטים היא באמצעות בוטוקס במצח.

 

למה דווקא בוטוקס?

ובכן, בוטוקס הוא חומר המכיל בתוכו רעלן שפשוט גורם לשיתוק של השריר. הבוטוקס משמש במגוון רחב של יישומים רפואיים ולא רק בעולם האסתטיקה. כך למשל, נעשה שימוש בבוטוקס בקרב אנשים הסובלים מספאזם בפנים או אפילו ככלי להתמודד עם מיגרנות. הזרקת בוטוקס במצח מיועדת למעשה לשתק את שרירי ההבעה המכווצים, שיוצרים את מרקם הקמטים במצח. מרגע שהשרירים משותקים הם בעצם נרפים והקמטים פשוט נעלמים. בעשורים האחרונים חלה עלייה דרמטית בשימוש בבוטוקס לטיפולי פנים וטיפולים אסתטיים המהווים תחליף לניתוחים פלסטיים והתוצאות הן נהדרות גם במקרים של בוטוקס במצח לגברים, בדיוק כמו אצל נשים.

 

לכמה זמן מחזיק הטיפול?

טיפולי בוטוקס בפנים מבוצעים בעיקר בשליש העליון של אזור הפנים והמטרה היא תמיד אותה מטרה: להרפות את שרירי ההבעה ולמנוע את ההתכווצות שלהם. מרגע שביצענו הזרקת בוטוקס במצח, התוצאות לא תופענה תיכף ומייד ונוכל להבחין בהן אך ורק כעבור מספר ימים. כמו כן, התוצאות תחזקנה מעמד למשך שלושה עד שישה חודשים פלוס מינוס וגם זה נתון שמשתנה בין אדם לאדם. רבים מתייחסים לכך כחיסרון אך בפועל מדובר ביתרון חשוב מאוד. בניגוד למשל לניתוח שבו התוצאות הן קבועות למדי, גם אם הן לא התוצאות שלהן ציפינו, במקרה של בוטוקס במצח, השפעת הרעלן חולפת בתוך מספר חודשים ושום דבר הוא אינו סופי או בלתי הפיך.

 

כל כמה זמן צריך לבצע את ההזרקות?

הזרקת בוטוקס וטיפולי אסתטיקה בפנים בכלל, צריכים להתבצע בצורה רציפה לאורך זמן כשישנה חשיבות רבה לשמור על מצב קבוע של אסתטיקה ולא לתת למצב להתדרדר רק כדי להתחיל הכל מחדש. ככל שתקפידו לשמר מצב קיים בצורה טובה יותר, כך תוכלו ליהנות ממראה צעיר וחלק יותר, שכן גם קפלי העור שנוצרו על ידי הקמטים יחלו להיעלם. זה כמובן בסדר גמור לבצע בוטוקס במצח לגברים למשל רק לצורך ניסיון, אבל מרגע שאם מרוצים מהתוצאות, חשוב שתסגלו לעצמכם שגרה של הגעה אחת למספר חודשים למכון הטיפול לצורך קבלת הזרקות חדשות בכדי לשמר את המצב הקיים. ככל שתבחרו במכון מקצועי יותר, כך תוכלו לצפות לתוצאות טובות יותר ללא תופעות לוואי כלל.

אם אתם רוצים ליהנות ממראה פנים צעיר וחיוני, הקליניקה של ד"ר תמיר גיל, מומחה לכירורגיה פלסטית, היא המקום הנכון בשבילכם. ד"ר תמיר גיל הוא כירורג פלסטי מוסמך המבצע מגוון רחב של טיפולים אסתטיים, הן באמצעות הליכים ניתוחיים והן באמצעות טיפולי הזרקת בוטוקס וחומרי מילוי לעיצוב הפנים. לקבלת פרטים נוספים ולקביעת תור, צרו קשר עם הקליניקה של ד"ר תמיר גיל עוד היום בטלפון 050-7778506 ונשמח לענות על כל שאלותיכם.  

לייעוץ ותיאום פגישה צור קשר ונשוב אליך בהקדם

יצירת קשר

השאירו פרטים ונשוב אליכם בהקדם