בוטוקס בצוואר

השימוש בבוטוקס להחלקת קמטים בפנים הוא תדיר ושכיח מאוד, אך האם ניתן לעשות גם בוטוקס בצוואר? האם הבוטוקס יכול לסייע לנו גם בהעלמת קמטים באזור הצוואר? ובכן, התשובה היא בהחלט כן, אם כי הבוטוקס הוא לא הפתרון היחיד והוא גם לא תמיד הפתרון הטוב ביותר להעלמת קמטים בצוואר. כדי לבחון את היעילות הפוטנציאלית של הבוטוקס לטיפולי אסתטיקה בצוואר, יש לבחון את הסיבה לפגיעה באסתטיקה ובהתאם לכך לבחון את הפתרון הטיפולי המתאים. במה הדברים אמורים? על כך בשורות הבאות.

 

מהם הטיפולים הרלוונטיים לאזור הצוואר?

ובכן, קמטים והתדלדלות העור באזור הצוואר היא בעיה מוכרת ושכיחה, בעיקר בגילאים מבוגרים אך לא רק. יחד עם זאת, כל מקרה צריך להיבחן לגופו על מנת שניתן יהיה להתאים לו את הפתרון המתאים ביותר. ישנם כמובן פתרונות ניתוחיים של מתיחת והצמדת גידי הצוואר והסרת עודפי עור, ישנם ניתוחים זעיר פולשניים המאפשרים לבצע מתיחה של העור באזור קו הלסת והצוואר כולו וישנם גם טיפולים שמאפשרים מילוי נפח, עיצוב אזור הצוואר והעלמת קמטים. טיפולי בוטוקס בצוואר נועדו אך ורק למקרים בהם הפגיעה באסתטיקה של הצוואר נובעת מכיווצי שרירים באזור הצוואר. הבוטוקס יודע לעשות דבר אחד, שהוא כמובן חשוב מאוד, אבל הוא אחד ויחיד: לשתק שרירים. באמצעות הבוטוקס ניתן לבצע פעולות של החלקת קמטים לאורך הצוואר (לא לרוחבו) וכן של עיצוב קו הלסת כתוצאה מרפיון או התכווצות של שרירים באזור הלסת התחתונה.

 

ממה צריך להיזהר?

קשה לייחס לטיפולי בוטוקס סכנה ממשית כלשהי ולכן להיזהר היא מילה קצת מחמירה מדי. יחד עם זאת, את כל טיפולי האסתטיקה שאתם מבצעים באזור הפנים ולבטח טיפולי בוטוקס בצוואר, אתם רוצים לבצע אך ורק אצל גורם מקצועי מומחה. פעמים רבות מתקבלות תוצאות פחות ממושלמות ולעיתים גם הרבה פחות ממושלמות. ישנם גם מקרים בהם מופיעות תופעות לוואי נדירות ולא רצויות. בכל המקרים האלה, הסיבה שמאחורי הדברים היא לרוב לא החומר עצמו, אלא האיש שמבצע את הטיפול והרמה המקצועית שלו. במיוחד באזור הצוואר ולאור תכונתו של הבוטוקס לשתק שרירים, רצוי מאוד שטיפולי בוטוקס בצוואר יהיו טיפולים שאותם אתם עוברים אך ורק בקליניקה מקצועית עם גורם טיפולי מוסמך וזה נכון גם לטיפולי אסתטיקה אחרים, ניתוחיים או לא ניתוחיים כאחד.

בשורה התחתונה, בוטוקס בצוואר הוא אמצעי אחד נוסף שיכול לסייע לכם לשפר את האסתטיקה של אזור הפנים והצוואר ואזור הצוואר הוא בהחלט אזור שיודע "לייצר" לא מעט מפגעים אסתטיים, לרוב עוד לפני שאלו מופיעים על הפנים עצמן. יחד עם זאת, כדי להבטיח את בטיחות הטיפול ועוד יותר את התוצאות המבוקשות, חשוב מאוד לבצע טיפולי בוטוקס בכלל ובאזור הצוואר בפרט, אצל גורם מקצועי מומחה בלבד.

בקליניקה של ד"ר תמיר גיל, מומחה לכירורגיה פלסטית, תוכלו לעבור את כל סוגי טיפולי האסתטיקה לאזור הפנים, הצוואר ולאזורים נוספים בגוף, הן באמצעות הליכים כירורגיים והן במסגרת טיפולית ללא ניתוחים כלל. בקליניקה של ד"ר תמיר גיל אתם יכולים להיות בטוחים שאתם בידיים מצוינות, שיודעות תמיד לספק את הפתרונות הטובים ביותר עבורכם, גם אם יש פתרון אחד כזה. רוצים לשמוע עוד? צרו קשר עוד היום בטלפון 050-7778506.

לייעוץ ותיאום פגישה צור קשר ונשוב אליך בהקדם

יצירת קשר

השאירו פרטים ונשוב אליכם בהקדם