שאיבת שומן ללא ניתוח

שאיבת שומן ללא ניתוח מכל חלקי הגוף

בעולם של ימינו, יש שפע פתרונות טיפוליים בתחום הרפואה האסתטית וככל שהם מתפתחים ומשתכללים, כך הם הופכים לפחות פולשניים וליותר קלים ונגישים, מבלי לאבד מיעילותם.

שאיבת שומן ללא ניתוח, היא אחת מהטכניקות המהפכניות הללו ובזכותה הרבה יותר אנשים, נשים וגברים כאחד, יכולים היום להשיג את קווי המתאר שהם חושקים בהם, מבלי להזדקק להליך פולשני נרחב.

המאמר הבא סוקר את ההליך הטיפולי של הסרת שומן ללא ניתוח, לרבות שאיבת שומן בטני, שומן מהזרועות, שומן בירכיים ובאזורים אחרים בגוף ומפרט את יתרונות השיטה ואת הגורמים המשפיעים על מחיר הטיפול.

 

מהי שאיבת שומן לא-ניתוחית?

הליך זה מכונה לפעמים גם "הפחתת שומן לא-פולשנית" (non-invasive fat reduction) והוא כולל שימוש בטכנולוגיות מתקדמות, שמסוגלות להתמקד בצורה מדויקת בתאי שומן עודפים באזורי גוף שונים ולסלק אותם.

בניגוד לשאיבת השומן המסורתית, הדורשת חתכים כירורגיים והרדמה, שאיבת שומן לא-ניתוחית, היא אלטרנטיבה בטוחה ונוחה יותר, עבור אנשים המעוניינים לעצב את גופם במינימום אי נוחות ועם תהליך החלמה הרבה יותר קל וקצר.

ההליך הלא-ניתוחי מסתמך על טכנולוגיות כגון לייזר, אולטרסאונד וגלי רדיו (RF), למטרת המסת שומן ופירוקו. מצבורי השומן שפורקו, מסולקים מהגוף ומתפנים ממנו באופן עצמאי, באמצעות מנגנוני הריפוי הטבעיים שלו.

 

היתרונות המרכזיים של שאיבת שומן ללא ניתוח

 • הליך לא-פולשני
  בניגוד לשאיבת שומן מסורתית, שאיבת שומן ללא ניתוח איננה פולשנית, ומבטלת את הסיכונים הכרוכים בניתוח.
  המניפולציה שמבוצעת על שומן הגוף, מתרחשת כולה מבחוץ, מעל פני העור, באמצעות מכשור הפולט סוגים שונים ועוצמות שונות של אנרגיה, שמסוגלת להגיע אל הרקמות הפנימיות בצורה ממוקדת, מבלי לפגוע בשלמות העור.
  גישה טיפולית זו מפחיתה באופן משמעותי מאד את הסיכון לסיבוכים ולתופעות לוואי, כגון זיהום, צלקות וזמן החלמה ממושך.
 • שאיבת שומן ללא הרדמה
  אנשים רבים מפחדים מההרדמה יותר מאשר מהניתוח ולפעמים, יש לכך סיבה טובה. אמנם, חלו התפתחויות מרחיקות לכת בתחום חומרי וטכניקות ההרדמה, אך גם כיום, הרדמה עדיין חושפת את המטופל לדרגת סיכון מסוימת.
  מעבר לכך, יש אנשים שנמצאים בסיכון גבוה יותר לסיבוכי הרדמה, כמו למשל חולי לב, חולים עם בעיות נשימה, בעיות כלי דם ועוד.
  הליכי שאיבת השומן הלא פולשניים, אינם מצריכים הרדמה ומסירים לחלוטין את החשש הזה מסדר היום.
 • הפחתת שומן ממוקדת
  טכניקות הסרת השומן הלא פולשניות מאפשרות מיקוד מדהים מבחינת רמת הדיוק שלו, במצבורי שומן עיקשים באזורים ספציפיים בגוף.
  בין אם מדובר בטיפול בשטח גוף גדול, כמו שאיבת שומן בבטן ובין אם בטיפול באזור קטן יותר, כמו החלק התחתון של הזרוע העליונה, או מתחת לסנטר – הטיפול מתמקד בדיוק בגבולות שהרופא מגדיר, ברמת המילימטר.
  טכנולוגיות הלייזר, האולטרסאונד וה- RF, ניתנות לכיול ולכוונון בהתאם לרקמה שבה מטפלים. לכל רקמה יש אופי שונה מבחינת צפיפות ומרקם וכן, מבחינת העומק שלה בתוך הגוף ולכן, סוגי אנרגיה שונים, יכולים לפעול על רקמה מסוימת, מבלי להשפיע על רקמות אחרות.
  התאמת עוצמת ותדירות האנרגיה הנפלטת מהמכשיר לרקמת שומן, מאפשרת לשבש ולהמיס באופן סלקטיבי את תאי השומן, מבלי לגרום נזק לרקמות הסובבות אותם, או להשפיע על אזור גוף סמוך.
 • אי נוחות מינימלית וזמן החלמה קצר
  אלו הם שני יתרונות משמעותיים וחשובים מאד בהשוואה לשאיבת שומן כירורגית.
  היעדר החתכים והפצעים הניתוחיים חוסך כאבים מיותרים והגבלה תנועתית ומאפשר למטופלים לשוב אל הפעילות היומיומית שלהם מיד לאחר הטיפול.
 • תוכניות טיפול מותאמות אישית
  מטבע הדברים, אנשים מאד שונים זה מזה, הן בנקודת המוצא שלהם לפני הטיפול והן בהיקף השינוי ובמראה הסופי שהם רוצים להשיג.
  טכנולוגיות המסת השומן החדשות, מאפשרות בנייה של תכנית טיפולית בצורה מדויקת מאד, המותאמת לצרכים האישיים של כל מטופל.
 • תוצאות טבעיות ויפות
  הדיוק הרב של השיטה הטיפולית, מאפשר לרופא שליטה מצוינת בכמות ובמיקום הסרת השומן, כך שמנתח פלסטי מומחה ומנוסה, יכול להביא לתוצאות סימטריות, מאוזנות ואסתטיות ולצללית גוף מהודקת ומעוצבת יותר, שנראית טבעית והרמונית.

 

שלבי התהליך

 • פגישת אבחון וייעוץ
  התהליך מתחיל בפגישת ייעוץ מקיפה עם דר' תמיר גיל, מומחה בכירורגיה פלסטית ובעל מומחיות וניסיון רב במגוון טכנולוגיות המסת שומן, מיצוק ועיצוב הגוף, ללא ניתוח.
  במהלך הייעוץ, דר' גיל מעריך את ההיסטוריה הרפואית של המטופל ואת מטרותיו האסתטיות ודן עמו באפשרויות הטיפול הקיימות.
 • תכנון הטיפול
  בהתבסס על העדפות המטופל, על מצבו ועל שיקולים אנטומיים, דר' גיל בונה תכנית טיפול מותאמת, המפרטת את אזורי היעד להפחתת שומן ואת הטכנולוגיה המומלצת להשגת התוצאות הטובות ביותר.
 • הטיפול עצמו
  מפגש טיפולי נמשך בדרך כלל בין חצי שעה לשעה, תלוי בהיקף ובשטח האזור המטופל.
  בהתאם לטכנולוגיה שנבחרה, מתבצע כיול המכשיר שאחריו, הרופא מעביר את ידית המכשיר על פני עור המטופל. האנרגיה שפולט המכשיר מומרת באופן מבוקר לחום, המפרק ביעילות את תאי השומן ובמקביל, מותח את העור.
  לפני תחילת הטיפול, ניתן למרוח חומר מאלחש, שמפחית את אי הנוחות למינימום.
  מספר הטיפולים משתנה בהתאם לתגובת הגוף של מטופל ולהיקף השינוי המבוקש, אך ברוב המקרים, ניתן לראות השפעה מיידית כבר לאחר טיפול בודד.
  התוצאות המלאות והסופיות של הטיפול, באות לידי ביטוי מספר חודשים לאחר המפגש הטיפולי האחרון.

 

שאיבת שומן ללא ניתוח מחיר

עלות הטיפול משתנה בהתאם למספר גורמים, לרבות אזור הטיפול, הטכנולוגיה בה נעשה שימוש, היקף הטיפול, מספר המפגשים הדרושים ומומחיות הרופא המטפל.

מי שמעוניין לבצע טיפול מקיף של שאיבת שומן מהבטן, האגן והירכיים למשל, ישלם מחיר שונה למדי ממי שמבקש להסיר שומן רק מאזור קטן, כמו אזור הסנטר והצוואר.

לכן, מחיר הטיפול עשוי לנוע בין אלפי שקלים בודדים, לבין 20-30 אלף שקלים.

במהלך פגישת הייעוץ הראשונית, המטופלים מקבלים הצעת מחיר מדויקת ומפורטת, הכוללת את מבנה התמחור ואת אפשרויות התשלום השונות.

 

אם החלטת לבצע טיפול אסתטי להסרת שומן ללא ניתוח, אני מזמין אותך לתאם איתי פגישת ייעוץ.

שמי דר' תמיר גיל.

למדתי רפואה כאן בישראל, בבית הספר הדסה עין כרם בירושלים ולאחר מכן התמחיתי בכירורגיה פלסטית אסתטית ומשחזרת.

יש מאחוריי שנות ניסיון רבות, הן בניתוחים פלסטיים והן בטכנולוגיות לא-ניתוחיות, מהמתקדמות והחדשות ביותר הקיימות כיום בענף הרפואה האסתטית.

כאן ניתן לראות תמונות לפני ואחרי של מגוון סוגי טיפולים שאני מבצע ולהתרשם מההקפדה שלי על תוצאות טבעיות, שהולמות את מבנה גופו של המטופל.

למידע נוסף ולקביעת פגישת ייעוץ, אפשר ליצור עמי קשר:

בטלפון  050-777-8506, 050-556-8506  |  באימייל doctorgiltamir@gmail.com

לייעוץ ותיאום פגישה צור קשר ונשוב אליך בהקדם

יצירת קשר

השאירו פרטים ונשוב אליכם בהקדם