טלפון
התקשר/י עכשיו 050-7778506‬

הקדמה

ניתוח הגדלת חזה, לתחושתי, הינו הניתוח המתגמל ביותר עבור המטופלת. לעיתים קרובות אני זוכה לראות חיוך גדול נסוך על פניה של מטופלת כשמוסרות החבישות מעל החזה החדש.
בניתוח קצר ופשוט המבוסס על ניסיון אישי עשיר וטכניקה מתקדמת אני מבצע הגדלת חזה המעניקה לך מראה נשי וטבעי המותאם לפרופורציות הגוף הנכונות. אני שם דגש על התאמת גודלו וצורתו של השתל למשקל ומבנה הגוף הספציפי שלך.
לאחר תקופת התאוששות קצרה תתרגלי במהרה למראה החדש אשר ילווה ויעצים אותך לשנים רבות. בניגוד לניתוחים אחרים המקבלים את תוצאתם הסופית והיפה כעבור תקופה, הרי שבניתוח זה התוצאה ניכרת מיד ואף משתפרת בחודשים אחרי הניתוח.
ניתוח הגדלת חזה הינו הליך רפואי כירורגי לכל דבר וחשוב שתרכשי ידע ותובנות טרם קבלת החלטה על הניתוח.

על מנת להבין אם ניתוח הגדלת חזה מתאים לך, עלייך לתת את הדעת על השאלות הבאות:

  • האם אני מסוגלת לעמוד בתהליך?
  • האם הציפיות שלי מציאותיות?
  • כיצד אקבל את השינוי בגופי ואת ההשפעה ארוכת הטווח של השתל על גופי?

 לקראת פגישת הייעוץ תמצאי באתר זה הסבר על היבטי הניתוח ומענה לשאלותיך. בפגישת הייעוץ אענה על כל השאלות שנותרו ואתייחס לציפיותיך וחששותיך.

למי מתאים הניתוח?
הניתוח מתאים לבת 18 ומעלה המעוניינת בחזה גדול יותר או בחזה בעל צורה נשית יותר.במידה והשדיים נפולים ידרש ניתוח הרמת שדיים והגדלה.

שיחת הייעוץ:
שיחת הייעוץ חשובה לשנינו.
עבורי - לצורך הערכת הממצאים הגופניים וכן לבצע התאמת ציפיות.
עבורך - לקבל תובנה לקראת הניתוח: כיצד להתכונן לניתוח, כיצד לקבל את השינוי הגופני ולמה לצפות בתהליך.

בשיחה תסבירי לי, מה בדיוק מפריע לך, איזה שינוי תרצי בגודל השדיים ועל מה את חולמת. ניתן לצרף לשיחה אדם קרוב ותומך.
כשאת מגיעה לייעוץ ובדיקה לניתוח הגדלת חזה, אבקש שתתלבשי בבגד לבן פשוט שקל להסיר אותו ועם חזייה (רצוי חזיית ספורט/גוזיה). כמו כן מוטב שתהיה לך אפשרות לאסוף את השערות לאחור.
בבדיקה הגופנית אמדוד במדויק את מידות השד, מיקום הפטמה, אעריך את כמות הרקמה הקיימת, מידת הצניחה אם קיימת, מידת רפיון העור ובשילוב עם מידות גופך (גובה ומשקל) אוכל להציע גודל ומבנה שתל המתאים למידותיך ומאפשר תוצאה טבעית!
בנוסף נוכל לבצע הדמיה מול מראה, בה אנו מוסיפים לחזייה שלך שתלים מיוחדים בגדלים שונים ש"מתלבשים" על השד שלך וכך תוכלי להעריך ולומר לי אם הנפח מספק אותך.
נבחר ביחד בשתל המתאים ומחמיא למידות השד והגוף הפרטי שלך (לא למידות השד והגוף של חברה או ידוענית כלשהי... ).
צייני בפני פרטים כגון גובה, משקל, עיסוק רב בספורט, ניתוחים קודמים והאם את מעשנת.

גודל השתל הנכון עבורך:
ניתוח הגדלת חזה המבוצע לפי מידות הגוף והשד הטבעי שלך יכול להעצים את דימוי הגוף ותחושת הנשיות שלך.
בבחירת שתל יש לחשוב גם על השלכותיו ארוכות הטווח. השתל הינו גוף מלאכותי הפועל כמשקולת על השד ויאיץ תהליכים טבעיים של צניחה. ככל שהשתל גדול יותר הוא יפעיל משקל רב יותר על השד ויביא לצניחה מוקדמת יותר.

נוסף על כך שתל גדול מדי למידות שדייך, לאורך השנים יפעיל כוחות לחץ על רקמת השד עד כדי  דיקוק של רקמה השד והיווצרות סימני מתיחה.

סוג השתל:
דר' גיל משתמש אך ורק בשתלים מאושרי FDA. איכות השתל (הנותר בגופך שנים רבות) אינו המקום לחסוך בניתוח הגדלת שדיים.
השתל מורכב ממעטפת סיליקון חזקה המכילה סיליקון שאינו ניגר (Cohesive), כלומר אינו נוזלי. במידה ונקרע בטראומה, התוכן אינו "נשפך". דמייני סוכריית גומי, במידה ונחתכת התוכן הצמיג אינו נשפך.
אזהרה: עליך לדעת, שתלי הסיליקון עלולים להתיישן, ועלול להיווצר מצב, שבו, אחרי 10 או 15 שנה יתעורר הצורך להחליף את השתלים.

פרופיל השתל:
פרופיל השתל הינו מידת בלט השתל מעל בית החזה.
   פרופיל השתל
לשלושת השתלים הנ"ל רוחב בסיס זהה. ככל שהשתל יבלוט יותר נפח השתל יגדל.
נאמר ורוחב מידת שדיך הינו 10.5 ס"מ. אזי השתל הימני הקרוי moderate profile  בולט 2.9 ס"מ מבית החזה ומוסיף נפח של 175 סמ"ק, האמצעי הקרוי moderate plus profile בולט 3.3 ס"מ מבית החזה ומוסיף נפח של 200 סמ"ק ואילו השתל השמאלי הקרוי high profile בולט 4.5 ס"מ מבית החזה ומוסיף 250 סמ"ק. שלושת בעלי בסיס 10.5 ס"מ המתאים לבית חזה מסוים אך בעלי נפח שונה...
נבחר ביחד בשתל בעל בסיס אשר יאפשר כיסוי של השתל עם הרקמה טבעית שלך (וכך נמנע ממראה מלאכותי), ההעדפה האישית שלך לגודל ומידת הבלט תנחה את קביעת הפרופיל.

שתל עגול או שתל אנטומי ?
שתל הגדלת חזה
השתל האנטומי הינו שתל קשיח בעל צורה קבועה ולא משתנה עם תנועת הגוף. אלה שתלים המתאימים במיוחד לשחזור שדיים אחרי כריתת שד. אני נוהג לשמור את השימוש בשתל אנטומי למקרים ספציפיים נדירים. למעשה, בעמידה השתל העגול הינו בעל צורה זהה לשתל אנטומי.

מעל או מתחת לשריר ?
הגדלת שדיים עם שתל סיליקון ניתנת לביצוע כאשר שתל סיליקון מונח מעל השריר ועמוק לבלוטת השד (במרכז התמונה) או כאשר שתל הסיליקון מונח עמוק לשריר (בצד ימין של התמונה), משמאל – השד הטבעי. אני אבחר את מנח השתל המתאים לך בהתאם לממצאים בבדיקת השד הספציפי שלך ולצפיות שלך מהניתוח.

הגדלה במנח מעל השריר כאשר אין דיי רקמה טבעית לכיסוי השתל עלולה לגרום לגבול השתל להיראות, חלילה ניתן לחוש בגבולות השתל או עלולה להופיע תופעת rippling  - מעין גליות של העור מעל השתל. לכן כאשר כיסוי הרקמה הטבעית של השתל (רקמת השד הטבעי) אינו מספק, אני בוחר להניח את השתל מתחת לשריר.

במקרה של העדר כיסוי בחלקו העליון של השד (בנשים רזות במיוחד או בשד ריק אחרי לידה והנקות) יש למנח התת שרירי יתרון משמעותי. 

טרם פגישת הייעוץ אנא קראי את טופס ההסכמה לניתוח הגדלת חזה.

הוראות אחרי ניתוח הגדלת שדיים
•    תינתן אנטיביוטיקה (למניעת זיהום) אשר יש ליטול במשך מספר ימים אחרי הניתוח.
•    יש להשתמש בחזיית ספורט ללא ברזלים במשך כחודש אחרי הניתוח.
•    נטילת טיפול נוגד כאב לפי הצורך.
•    יש להמשיך ולהימנע מעישון בתקופה אחרי ניתוח הגדלת שדיים, עד ריפוי החתך.
•    אין להרים דברים כבדי משקל (כגון תינוק וכדומה).
•    חזרה לפעילות יומית רגילה כגון לימודים נהיגה וכו' אפשרי אחרי 10-14 יום. פעילות גופנית מאומצת כגון חדר כושר, מוטב בהדרגה ובאיטיות החל מחודש אחרי.

מטופלים רבים אשר שוקלים ניתוח עשויים למצוא צילומי "לפני" – "אחרי" מאוד שימושים ועשויים ללמוד על תוצאות אפשריות, מיקום צלקות ואופיין. ידע זה יאפשר לך לנהל שיח פורה ויעיל יותר עמי בפגישת הייעוץ. התמונות להלן מפורסמות לאחר מתן רשות המטופלות

ozio_gallery_nano